HARMONIKA DUO

„Orig. HARMONIKA DUO Renata & Josef Pospíšilovi“ účinkuje společně nejen na pódiích, v rozhlasových i televizních pořadech, ale také v životě jako manželský pár. Znají je diváci a posluchači z celého světa. Od roku 2006 si je můžete vychutnat v pravidelném sobotním cyklu pořadů ČT 1 „Za vesnickými muzikanty“, viz : link - TELEVIZNÍ PROGRAMY ČT. V bohatém koncertním repertoáru nabízí světové evergreeny, operetní i muzikálové melodie, samozřejmě známé oblíbené melodie a písničky z repertoáru dechových i folklorních kapel, které vždycky a všude báječně zvednou náladu! Jejich ctitelé o nich tvrdí, citace: „Renátka a Pepíček je milý partnerský umělecký pár, který umí vykouzlit a se šarmem rozdávat skvělou náladu a neopakovatelnou atmosféru v mistrovském, poctivém akustickém zábavném top show programu“. Spokojenost diváků, úspěšný prodej nosičů, pozitivní kritika v domácím i v zahraničním tisku vše potvrzuje.

Renata Hrdličková & Josef Pospíšil - Harmonikové duo ze Šťáhlav

kontakt: privát
332 03 Šťáhlavy 550
tel.: 00420/19/7969298
00420/2/7914077
mobil: 0603281512
Český rozhlas Plzeň
tel.:00420/19273240

Logo

JOSEF P O S P Í Š I L se proslavil jako dlouholetý populární rozhlasový, televizní a pódiový moderátor. Založil a léta vede malou netradiční dechovku ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA. Ve své domovině se zasloužil o obrovskou popularitu národního žánru lidové a dechové hudby. Je autorem knih o „vesnických muzikantech“, ve kterých zachytil to nejlepší z historie a doplnil unikátními archivními fotografiemi i osobními postřehy… V autorských komponovaných pořadech spolupracuje pravidelně se špičkovými dechovými kapelami a dokáže vyprodávat největší sály ! Půvabným překvapením a milým zpestřením jejich koncertů jsou nadané děti
R e n á t k a & P e p í č e k  P o s p í š i l o v i - jr..

Mgr. RENÁTA P O S P Í Š I L O V Á absolvovala konzervatoř v Praze a vysokou školu v oboru pianový akordeon. Ovládá mistrovsky a s neuvěřitelnou grácií také typický diatonický nástroj, velice oblíbený a lidově zvaný „heligónka“ ( Steirische harmonika ). Je vítězkou mnoha mezinárodních soutěží a laureátkou festivalů. Skvěle a s nonšalancí sobě vlastní moderuje se svým partnerem pořady v německém jazyce.

JOSEF P O S P Í Š I L je pro české publikum velice známý z dlouholetého působení v Českém rozhlase, v České televizi a jako pohotový pódiový moderátor a bavič. V dlouholeté praxi redaktora, dramaturga, producenta i scénáristy objevil a přivedl do nahrávacích studií i na pódia, do svých autorských pořadů, mnoho zpěváků, instrumentálních sólistů, skladatelů, textařů a kapel, mnohým odstartoval v roli producenta velmi úspěšnou uměleckou kariéru.

Chcete-li se setkat s  „Renatou & Josefem P o s p í š i l o v ý m i“, využijte příležitosti. Přesvědčíte se, že jsou opravdu originální. Dokáží svým kumštem potěšit každého, kdo očekává příjemnou a profesionální zábavu.
Od srdce rozdávají výbornou náladu a pohodu !